cubck.pl

O nas

Jesteśmy firmą, która swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy w branży. Skupiamy się na zadowoleniu Klienta. Naszym celem jest terminowość i wysokiej jakości produkty. Oprócz doświadczenia, posiadamy ogromną wiedzę i praktykę. Służymy również radą w doborze materiałów i umiejętnym zagospodarowaniu przestrzeni.

Nasi Klienci to zarówno osoby prywatne, jak i liczne przedsiębiorstwa, które znają naszą fachowość i zaangażowanie. Obszar naszej działalności to województwo pomorskie wraz z województwami okalającymi. Współpracujemy także ze stałymi odbiorcami z Niemiec i Skandynawii.

Tematem przewodnim jest stolarka okienna, a partnerem w biznesie największy producent w Europie – firma Drutex S.A. Twój dom kompleksowo wyposażymy również w piękne i bezpieczne drzwi wejściowe, bramy garażowe, rolety zabezpieczające oraz parapety. Zapraszamy do zwiedzania naszej strony, posługujemy się wyłącznie fotografiami naszych prac, nie zapożyczamy zdjęć z Internetu!

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz krótkie i pewne terminy wykonawstwa.
Jesteśmy po to, by jak najlepiej zaspokajać wyrafinowane życzenia i gusta naszych klientów. Niech nasze doświadczenie posłuży inwestorom.

Zapraszamy do współpracy!