Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, z którą spotykają się między innymi odwiedzający nas goście. Dobrze dobrane drzwi wejściowe to takie, które współgrają z elewacją i dopełniają w estetyczny sposób charakter budynku. Drzwi wejściowe, poza wyglądem, spełniają również szereg innych ważnych funkcji, o których warto pamiętać podczas nowej inwestycji lub modernizacji budynku.

Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne, dostępne w ofercie CK-Stolarka stanowią przede wszystkim skuteczną barierę – zimą przed chłodem, latem przed upałem. Dodatkowo odstraszają włamywaczy, zapewniając bezpieczeństwo domownikom. Warto więc przemyśleć dobór drzwi wejściowych lub skorzystać z fachowego doradztwa pracowników CK-Stolarka w województwie pomorskim.

Oferujemy drzwi PCV, drewniane, stalowe i aluminiowe

Klientom indywidualnym oraz firmom proponujemy szeroką ofertę starannie zaprojektowanych i solidnie wykonanych drzwi wejściowych. Bazującej na ogromnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu dostarczamy klientom w województwie pomorskim drzwi kompozytowe, drzwi, aluminiowe, drzwi drewniane, drzwi stalowe, a także drzwi PCV z wypełnieniami lub bez wypełnień, wykonywanych w zakresie producenta.

Dla pełnej wygody klientów korzystając z oferty CK-Stolarka zapewniamy również sprawny montaż drzwi. W celu maksymalnej jakości drzwi wejściowych, korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, poddawanych obróbce w zaawansowanych parkach maszynowych producentów, z którymi współpracujemy – Vikking, KMT, Wiśniowski czy Parmax. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami drzwi wejściowych.

Wykonujemy montaż zakupionych u nas drzwi

Klientów zainteresowanych współpracą zachęcamy z kolei do kontaktu z firmą CK-Stolarka. Na terenie województwa pomorskiego służymy fachowym doradztwem w doborze materiału drzwi wejściowych, wykończeń oraz montażu.