Systemy ogrodzeń i bramy – Oferta firmy CK-Stolarka w Rumii


01
ogrodzenia
wisn-promocja

Dlaczego warto zainwestować w kompletny system ogrodzeniowy?

Określenie „System Ogrodzeniowy” oznacza: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Zamawiając kompletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu. W dodatku całe ogrodzenie można zamówić w jednym miejscu nie tracąc czasu i energii na poszukiwania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne w Sieci Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.

Dlaczego znak CE na bramie gwarantuje bezpieczeństwo?

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznie przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną prace bramy.

Zabezpieczenia antykorozyjne – Trwałość na lata

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskana w procesie zanurzania uprzednio oczyszczonej chemicznej konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

System Duplex – Podwójna ochrona

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowanej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

Efektywna ochrona

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymagających przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowane stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

Sprawdzone w każdych warunkach

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

slupki12