Rolety zewnętrzne zabezpieczające – Oferta firmy CK-Stolarka

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zabezpieczające, nazywane również antywłamaniowymi, cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów i mieszkań. Walory okiennych osłon sprawiają, że chętnie montują je oni zarówno w budynkach nowych, jak i starszych, na przykład w trakcie modernizacji. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rolety zewnętrzne, w CK-Stolarka zajmujemy się ich sprzedażą i montażem u Klienta.

Montaż rolet zewnętrznych ma wiele zalet. Przede wszystkim świetnie izolują – zimą obniżając koszty ogrzewania, latem utrzymując komfortową temperaturę wewnątrz budynku. W razie potrzeby pozwalają na zaciemnienie pomieszczenia. Co ważne, rolety zewnętrzne dają też poczucie intymności, a w nocy chronią dodatkowo przed hałasem z zewnątrz. Rolety zewnętrze to również dobry sposób na potencjalnych włamywaczy. Rolety mogą być wyposażone w napęd automatyczny lub ręczny.

Rolety mogą być wyposażone w napęd automatyczny, lub ręczny

Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom z obszaru województwa pomorskiego fachowo doradzamy w wyborze optymalnych rolet zewnętrznych. Sprzedajemy rolety zewnętrzne zintegrowane z oknami (rolety nadstawne), rolety zewnętrzne w systemie „intermo” ze skrzynkami montowanymi bezpośrednio do ściany budynku i przykrywanymi warstwą izolacji, jak również proste rolety zewnętrzne montowane na gotową elewację.

Wykonujemy montaż zakupionych u nas rolet zewnętrznych

Dostępne w naszej ofercie rolety zewnętrzne montujemy u Klienta. W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów z województwa pomorskiego instalujemy rolety zewnętrzne wyposażone w napęd ręczny, automatyczny lub automatyczny ze sterowaniem radiowym, z pilotem lub podpięty pod inteligentną centralę domu.

Klientów indywidualnych oraz firmy zainteresowane zakupem i montażem rolet zewnętrznych w CK-Stolarka zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową doradą, zapewniamy indywidualne i atrakcyjne ceny oraz wyjątkową trwałość i walory estetyczne oferowanych rolet zewnętrznych.

Przykładowe realizacje