Serwis okien drewnianych i PCV Drutex w Rumii – CK-Stolarka

Masz problem z oknem? Nie otwiera się lub nie zamyka tak płynnie jak dawniej? A może nie jest maksymalnie szczelne? Już dziś skorzystaj z kompleksowej usługi naprawy i regulacji okien, dostępnej w ofercie CK-Stolarka. Do skorzystania z pomocy specjalistów zapraszamy Klientów z województwa pomorskiego.

Okna nieustannie narażone są na działanie czynników atmosferycznych oraz licznych obciążeń. Także codzienna, intensywna eksploatacja sprawia, że okna podatne są na awarie uniemożliwiające ich prawidłowe działanie. Szybka naprawa okien pozwala ich właścicielom uniknąć kosztownych napraw.

Naprawiamy i regulujemy okna i drzwi balkonowe

By tego uniknąć, Klientom na terenie województwa pomorskiego zapewniamy profesjonalny serwis okien. Nasze rzetelne usługi, poparte specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, obejmują regulację okien PCV, aluminiowych oraz drewnianych, w tym również okien balkonowych. Zajmujemy się również naprawą i wymianą okuć okiennych, ich smarowaniem i konserwacją.

W razie potrzeby fachowo uszczelniamy okna i wymieniamy w nich uszczelki, wymieniamy i montujemy szyby okienne zespolone każdego rodzaju, wymieniamy i montujemy klamki, nawietrzniki oraz okapniki. Na życzenie Klienta, na terenie województwa pomorskiego przeprowadzamy przeróbki, takie jak zmiana funkcji otwierania okien z R na RU czy awaryjne otwieranie okien.

Wymieniamy także okucia i szyby okienne

Serwis okien wyceniamy indywidualnie z Klientem na terenie województwa pomorskiego. Koszt usług zależy od zakresu działań oraz niezbędnych części. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy w zakresie naprawy i regulacji okien.