Stolarka okienna drewniana – Oferta firmy CK-Stolarka w Rumii

Okna PCV

W stosunku do nowoczesnej stolarki okiennej stawia się coraz większe wymagania… nie tylko w zakresie przenikalności cieplnej i zabezpieczeń antywłamaniowych, ale także coraz częściej w kwestii akustyki, przewietrzania, walorów użytkowych, estetyki i funkcjonalności.
Wiedząc że każdy z Klientów ma inne potrzeby i preferencje, staramy się doradzić w doborze najkorzystniejszego rozwiązania. Wiadomości o stolarce nie muszą być okraszone stosem cyferek i masą najróżniejszych współczynników.
W myśl powiedzenia „nie wszystko złoto, co się świeci” wyjaśnimy, co tak naprawdę liczy się dla inwestora, a gdzie mamy miejsce z akcjami marketingowców i przerostem formy nad treścią.

Stolarka aluminiowa

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

Okna aluminiowe

Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 70 mm i 70 mm. Takie przyjęte głębokości kształtowników skrzydła i ościeżnicy dają efekt jednej płaszczyzny od strony zewnętrznej po zamknięciu – w przypadku okna i efekt zlicowanych powierzchni skrzydeł i ościeżnicy – w przypadku drzwi. Kształt profili pozwala uzyskać smukłe i wytrzymałe konstrukcje okien oraz drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Stolarka drewniana

Okna drewniane wykonane z drzewa sosnowego i meranti w systemie Softline charakteryzują się nowoczesnym i estetycznym wyglądem. Składa się na to piękna forma zaokrąglonego profilu, dzięki której uzyskuje on opływowe kształty o gładkiej, lśniącej powierzchni. Doskonałą jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w systemie Softline zapewnia drewno lite klejone trój warstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności. Dodatkowo żywotność stolarki przedłuża impregnacja i gruntowanie. Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami, których linia współgra z łagodnymi konturami całości. Konserwacja stolarki drewnianej jest bardzo łatwa i nie trwa dłużej niż jej czyszczenie.

Okna drewniane

Stolarka drewniana – szprosy

Konstrukcyjne, naklejane, wiedeńskie czy te najpopularniejsze – wewnątrzszybowe. Białe, złote, drewnopodobne, w dowolnych szerokościach oraz wzorach. Służymy pomocą w niełatwym doborze szprosów, elementów dekoracyjnych okien współczesnych i nawiązujących do dawnej architektury. Na podstawie zdjęć obiektu oraz komputerowych animacji zaproponujemy optymalne rozwiązanie.