O nas

Jesteśmy firmą, która swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy w branży. Działamy oficjalnie od marca 2013 roku i nieustannie rozwijamy się, podnosząc kwalifikacje, inwestując w maszyny i urządzenia oraz systematycznie zyskując uznanie w segmencie rozwiązań premium.

Jeszcze długo przed rozpoczęciem oficjalnej działalności  nabieraliśmy cenne doświadczenie w handlu bezpośrednim w branży stolarki otworowej. Znamy potrzeby naszych Klientów, śledzimy trendy i zmieniające się preferencje, na przestrzeni dwóch dekad.

Tysiące możliwych scenariuszy przepracowanych w inwestycjach jednorodzinnych i mieszkaniowych sprawiają, że oferujemy bardzo wysoki poziom doradztwa technicznego a dzięki opracowanym przez nas rozwiązaniom – proces inwestycyjny dla każdego Inwestora, staje się szybki a każde problemy możliwe do rozwiązania.

Odtwórz wideo

Od 2015 roku konsekwentnie spełniamy standardy programu Rekomendowane Salony Stolarki. Salony, wyróżnia nacisk na jakość świadczonych usług, ogromne doświadczenie oraz profesjonalizm. Jesteśmy wieloletnimi gośćmi Konwentów Stolarki VIP, Pana Grzegorza Cendrowskiego, osoby dzięki której nasza branża, w Polsce, nabiera kunsztu.

Od 2017 roku bierzemy czynny udział w programie Ambasador Dobrego Montażu Okien firmy illbruck – światowego potentata w dziedzinie chemii i uszczelnień budowlanych, by po dwóch latach uzyskać status Złotego Ambasadora.

W roku 2019 podjęliśmy kolejną świadomą decyzję, dzięki której staliśmy się bardzo atrakcyjni na rynku rozwiązań aluminiowych w segmencie premium. Jesteśmy producentem ślusarki aluminiowej, nastawionym konsekwentnie na budownictwo jednorodzinne, z naciskiem na indywidualne i wymagające projekty. Nie interesuje nas ilość a motywuje poziom skomplikowania, niedostępny ekonomicznie dla topowych producentów w kraju.
Mimo krótkiej kariery mamy za sobą realizacje w oparciu o najtrudniejsze i najbardziej efektowne systemy, wielkogabarytowe okna i drzwi, systemy cienko ramowe i bezramowe, szklenia strukturalne. Wszystko czego poszukują i pożądają architekci oraz Inwestorzy segmentu premium.

Konsekwentnie rozbudowujemy wewnętrzną infrastrukturę, aby skutecznie i bezpiecznie obchodzić się z wielkogabarytowymi witrynami i drzwiami tarasowymi, efektownymi fasadami czy ogromnymi drzwiami tarasowymi, swoistymi wyznacznikami trendu w obecnym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

Posiadamy HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy) będący nieoficjalnie największą tego typu zabudową na podwoziu IVECO Daily w Polsce, mogący transportować konstrukcje na trzecie piętro lub 19 metrów w poziomie, a przy tym korzystać z większości obejść i posesji, niedostępnych dla tradycyjnych dźwigów na dużych samochodach ciężarowych.

Posiadamy urządzenia podciśnieniowe do pakietów szybowych w wielu konfiguracjach oraz od 2020 roku, manipulator do szklenia Glassworker GW 625 – urządzenie, które  ogromnie zwiększa nasze możliwości logistyczne oraz  konkurencyjność w wielu kluczowych obszarach rozwiązań indywidualnych i gabarytowych.

W 2020 roku zostaliśmy docenieni przez naszego wieloletniego partnera, firmę DRUTEX. Znaleźliśmy się w sprzedażowym rankingu TOP 100!

DRUTEX S.A posiada 4500 partnerów handlowych w Europie i na świecie – to dla nas zaszczytne wyróżnienie. Dzięki nim dostarczamy stolarkę PVC w ekspresowych terminach, na najróżniejsze inwestycje mieszkaniowe i jednorodzinne w województwie pomorskim.

DRUTEX to dla nas również wielki sentyment, to dzięki nim i z ich udziałem, nasza firma rozpoczęła swoją podróż.

Z biegiem czasu rozszerzyliśmy swoją ofertę, stając się dystrybutorem kolejnego potentata w branży – firmy EKO OKNA. Z ich ramienia proponujemy klientom rozwiązania z linii produktowych Aluplast, Salamander i Gealan.

Również od 2019 roku wraz z firmą Wiśniowski, promujemy sprzedaż uznanych i cenionych systemów VEKA. Firma Wiśniowski jak zwykle zadbała o perfekcyjne wykonanie i autorskie wyposażenie, a my za dotarcie do świadomych Klientów, poszukujących nieco luksusu w swoim domu.

Wielokrotnie powtarzamy naszym Klientom, że wypracowane wieloletnie relacje z topowymi producentami w naszym kraju, czynią nas prawdziwym multi dystrybutorem… u którego naprawdę każdy  „znajdzie coś dla siebie”… to głośne hasło,  jest często jedynie nadużywanym chwytem reklamowym i w praktyce nie istnieje. Większość salonów jest wspierana przez określonego producenta i lojalnie sprzedaje konkretny asortyment.

Coś, co zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji, to możliwość realnego porównania rozwiązań wiodących producentów i dopasowania produktu indywidualnie do swoich potrzeb, w pełnym znaczeniu tego stwierdzenia i z gwarancją naszego pełnego obiektywizmu. Dzięki wieloletnim koneksjom i uczciwym relacjom z tymi Największymi – zawsze jesteśmy konkurencyjni i nigdy nie wywieramy nacisku na konkretne rozwiązania. Nasi Klienci wprost czują swobodę wyboru, a my dumę, że ciężką pracą udało nam się wypracować rekomendacje i uznanie od najlepszych dostawców w Polsce, nie wiążąc się lojalnościowo z żadnym z nich.

Wychodzimy z założenia, że nie można być we wszystkim dobrym, ale można być najlepszym. Nasi koledzy z pracy to przede wszystkim specjaliści w swoim fachu, eksperci, którzy realizują się w najtrudniejszych zadaniach, gdzie stres to jedynie motywator, codzienne trudności to wyzwania, a zachwyt w oczach klienta jest największa nagrodą.
To wszystko sprawia, że nasza praca to również nasza pasja!
Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy realizują swoje marzenia o budowie domu, dla których okna i drzwi to nie tylko projektowana przegroda zewnętrzna ale coś więcej.

Coś co otwiera nas na świat, zapewnia komfort życia i odpoczynku… poszerza horyzonty!

Umów się na bezpłatne konsultacje