Przejdź do treści

PVC Eko-Okna

Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w pięciu halach produkcyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą.  Już dziś jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ponad 30 różnych systemów okiennych i drzwiowych. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzystamy tylko z wysokiej klasy materiałów pochodzących od najlepszych, europejskich dostawców.

Dajemy gwarancje bezpieczeństwa i trwałości. Działamy w oparciu o systemy zarządzania jakością – ISO 9001. Każdy nasz produkt posiada oznakowanie CE.

Eko-Okna to dziś ponad 100 tys. m2 powierzchni produkcyjnej, 6000 pracowników i ponad 7 000 okien produkowanych każdego dnia. Liczby te robią wrażenie. Mimo tego, producent nie zwalnia tempa i nieustannie się rozwija. Firma inwestuje w park maszynowy, zwiększa powierzchnię produkcyjną, zdobywa nowe rynki eksportowe, uzupełnia flotę transportową, poszerza swoją ofertę, a także wdraża coraz to nowocześniejsze technologie produkcji okien.

Wirtualny SPACER

Jesteśmy wielcy i nie boimy się o tym mówić głośno!

Żeby to udowodnić, zapraszamy Was na wirtualny spacer po zakładzie produkcyjno-biurowym Eko-Okna S.A. Każdy z zakładów to inna linia produkcyjna oraz sztab specjalistów odpowiedzialnych za poszczególne działy firmy.

Gealan S 9000

Ilość komór w ramie: 6
Głębokość zabudowy: 82,5 mm
Klasa profilu: B
Rdzeń profilu: biały, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Wyróżniki: szklenie technologią STV,
6 zaczepów antywyrażeniowych w standardzie

IDEAL 8000

Ilość komór w ramie: 6
Głębokość zabudowy: 85 mm
Klasa profilu: B
Rdzeń profilu: biały, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy
4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Wyróżniki: wzmocnienie Ultradur High Speed,
6 zaczepów antywyważaniowych w standardzie

Salamander BluEvolution 82

Ilość komór w ramie: 6
Głębokość zabudowy: 82 mm
Klasa profilu: B
Rdzeń profilu: biały, brązowy, karmelowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy
4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Wyróżniki: możliwość zastosowania nakładek aluminiowych,

Opracowana z myślą o klientach o najbardziej wyszukanych gustach oraz o tych, którzy projektując dom zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy detal. Estetyczna linia produktów „All in one design” to nie tylko oszczędność czasu potrzebnego na wybór stolarki, ale przede wszystkim gwarancja harmonijnego wyglądu okien, drzwi, bram i rolet. To również pewność całkowitej zgodności technologicznej oraz wygody, jaką bez wątpienia jest możliwość zamówienia wszystkich elementów stolarki u jednego producenta. Rozwiązania „All in one design” oferujemy zarówno w stolarce PCV, jak i aluminiowej, dostosowując się do potrzeb klienta.

Wśród przygotowanych przez nas kompozycji znajdują się zarówno te, bardziej stonowane, polecane do budownictwa tradycyjnego jak i te wyróżniające się kolorami i zdobieniami, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnej architekturze.

Nazwy poszczególnych kompozycji nieprzypadkowo nawiązują do nazw włoskich miast. Włosi, znani są przede wszystkim z zamiłowania do sztuki i mody oraz nadzwyczajnego wyczucia estetyki. Linia produktów „All in one design” to natomiast najmodniejsze kolory, odważne połączenia materiałów i zdobień. To także najwyższa jakość wykonania i możliwość wyboru produktu. Klient  wybiera system okienny, roletę, typ drzwi oraz bramę, a ich aranżację  pozostawia w naszych rękach. Sięgając po produkty z linii „All in one design”   mogą być Państwo pewni, że elewacja po montażu stolarki zyska spójny,   „skrojony na miarę”  Państwa  oczekiwań,  wizerunek.

Window4u

To narzędzie korzyści. Dzięki platformie window4u znajdziesz online dystrybutora w swojej okolicy i wycenisz dowolny produkt z branży stolarki otworowej.

Z domowego zacisza skonfigurujesz zamówienie i będziesz miał automatyczny wgląd do ceny orientacyjnej. Co ważne – konfiguracja nie jest jednoznaczna ze złożeniem oferty, ale pomoże w dalszym doprecyzowaniu zamówienia telefonicznie lub mailowo z wybranym dystrybutorem.