Przejdź do treści

DRUTEX od dawna używa do produkcji swoich okien oprócz drewna i aluminium także PVC. Kluczowe znaczenie w przypadku systemu mają profile – powinny one być jak najwyższej jakości, w przypadku produktów z PVC, być wykonane z materiału pierwotnego i w klasie A. Ważne, aby posiadały dobre stalowe wzmocnienia. DRUTEX stosuje w swoich produktach okucia Maco Multi Matic KS. Podstawowym atutem odpowiednio wyposażonych okien jest wysokie bezpieczeństwo gwarantowane przez antywłamaniowe czopy. Dzięki wdrożeniu innowacyjnego rozwiązania Drutex już w standardzie oferuje okna z dwoma czopami, współpracującymi zarówno z zaczepem utrudniającym włamanie jak również z zaczepem standardowym. Zamykane na klucz klamki okienne i blokady ochronne dają kolejne możliwości, w tym specjalne szklenie, np. z użyciem bezpiecznego szkła lub hartowanego, by przeciwdziałać włamaniom.

Uznanie i prestiż

Dynamiczny rozwój firmy Drutex oraz zdobycie pozycji lidera rynku okien i drzwi zarówno Polsce jak i za granicą zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Potwierdzają one, że dla większości Klientów Drutex należy do grona trendsetterów oraz marek cenionych za wysoką jakość i nietuzinkowe rozwiązania.

IGLO ENERGY

Ilość komór w ramie: 7
Głębokość zabudowy: 82 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

IGLO LIGHT

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy
4/14/4/14/4 Ug=0,6 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N

IGLO 5

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: jednokomorowy
4/16/4 Ug=1,1 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N

Najwyższa JAKOŚĆ

DRUTEX od zawsze koncentruje się na dostarczaniu Klientom produktów wysokiej jakości. W roku 1999 firma otrzymała nadane przez TÜV Management Service GmbH z Monachium międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001 oraz ISO 14001, co potwierdza, że nasza firma wdrożyła i stosuje zasady zarządzania poprzez jakość oraz spełnia wymagania normy systemu zarządzania środowiskowego.

DRUTEX rokrocznie inwestuje miliony złotych w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji oraz rozwój linii produkcyjnych.

Poza certyfikatami, atestami i dopuszczeniami technicznymi wydanymi przez krajowe i międzynarodowe instytucje certyfikujące, badanie jakości profili PVC jak i gotowych produktów odbywa się również we własnych laboratoriach badawczych, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt do kontroli jakości. Laboratoria działają 24h/dobę, dzięki czemu firma ma stały nadzór nad procesami produkcyjnymi i jakością stolarki.

Dostępne AKCESORIA

Modne okno…

..to takie, które wyraża nasz charakter. Okna DRUTEX to kombinacja nowoczesności i elegancji. To gwarancja bezpieczeństwa i ciepła. Dostępne w 30 różnych kolorach, formach – od koła przez romb, trójkąt czy wielokąt – może budzić zachwyt.

Dodatkowo wyposażone w różnorodne wzory szyb (float, termofloat, kolorfloat, multifloat – bezpieczne, antywłamaniowe, kuloodporne, matofloat – antyrefleksyjne, ornament) stanowią o wyjątkowej aranżacji wnętrza.

Indywidualizm i charakter domowników można wyrazić na wiele sposobów, dlatego sprawdź jakie wyposażenie dodatkowe możesz dodać do swojego okna.

Podobają Ci się okna DRUTEX ?