Przejdź do treści

PVC Drutex

Nowoczesne okna PCV marki DRUTEX

DRUTEX od dawna używa do produkcji swoich okien, oprócz drewna i aluminium, także PVC. Kluczowe znaczenie w zakresie ich systemu mają profile – powinny one być jak najwyższej jakości. W przypadku okna PVC Drutex dba o to, aby było wykonane z materiału pierwotnego i w klasie A. Ważne też, aby posiadało dobre stalowe wzmocnienia. Ponadto okna PCV Drutex zawierają okucia Maco Multi Matic KS. Podstawowym atutem ich wyposażenia jest wysokie bezpieczeństwo gwarantowane przez antywłamaniowe czopy.

Okna DRUTEX – funkcjonalne rozwiązania

Firma Drutex, będąca liderem w branży okien i drzwi, wykorzystuje do produkcji stolarki okiennej najnowsze technologie. Dzięki wdrożeniu innowacyjnego rozwiązania okna PCV Drutex już w standardzie są oferowane z dwoma czopami współpracującymi zarówno z zaczepem utrudniającym włamanie, jak i z zaczepem standardowym. Zamykane na klucz klamki okienne i blokady ochronne dają kolejne możliwości, w tym specjalne szklenie, np. z użyciem bezpiecznego szkła lub hartowanego, by przeciwdziałać włamaniom. Klienci w Trójmieście, szczególnie z Gdyni i Gdańska, doceniają nie tylko jakość okien PCV Drutex, ale także profesjonalną obsługę i doradztwo, które zapewnia nasza firma. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupione okna zostaną fachowo dopasowane i będą służyć bez problemów przez wiele lat.

Uznanie i prestiż

Dynamiczny rozwój firmy Drutex oraz zdobycie pozycji lidera rynku okien i drzwi zarówno Polsce, jak i za granicą zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Potwierdzają one, że dla większości Klientów Drutex należy do grona trendsetterów oraz marek cenionych za wysoką jakość i nietuzinkowe rozwiązania.

IGLO ENERGY

Ilość komór w ramie: 7
Głębokość zabudowy: 82 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

IGLO LIGHT

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy
4/14/4/14/4 Ug=0,6 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N

IGLO 5

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: jednokomorowy
4/16/4 Ug=1,1 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N

Najwyższa JAKOŚĆ

DRUTEX od zawsze koncentruje się na dostarczaniu Klientom produktów wysokiej jakości. W roku 1999 firma otrzymała nadane przez TÜV Management Service GmbH z Monachium międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001 oraz ISO 14001, co potwierdza, że nasza firma wdrożyła i stosuje zasady zarządzania poprzez jakość oraz spełnia wymagania normy systemu zarządzania środowiskowego.

DRUTEX rokrocznie inwestuje miliony złotych w nowoczesne maszyny i urządzenia do produkcji oraz rozwój linii produkcyjnych.

Poza certyfikatami, atestami i dopuszczeniami technicznymi wydanymi przez krajowe i międzynarodowe instytucje certyfikujące, badanie jakości profili PVC jak i gotowych produktów odbywa się również we własnych laboratoriach badawczych, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt do kontroli jakości. Laboratoria działają 24h/dobę, dzięki czemu firma ma stały nadzór nad procesami produkcyjnymi i jakością stolarki.

Dostępne AKCESORIA

Modne okno…

..to takie, które wyraża nasz charakter. Okna DRUTEX to kombinacja nowoczesności i elegancji. To gwarancja bezpieczeństwa i ciepła. Dostępne w 30 różnych kolorach, formach – od koła przez romb, trójkąt czy wielokąt – może budzić zachwyt.

Dodatkowo wyposażone w różnorodne wzory szyb (float, termofloat, kolorfloat, multifloat – bezpieczne, antywłamaniowe, kuloodporne, matofloat – antyrefleksyjne, ornament) stanowią o wyjątkowej aranżacji wnętrza.

Indywidualizm i charakter domowników można wyrazić na wiele sposobów, dlatego sprawdź jakie wyposażenie dodatkowe możesz dodać do swojego okna.

Podobają Ci się okna DRUTEX ?