Przejdź do treści

PVC Wiśniowski

Okno PRIMO zaskoczy Cię prostotą, która na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i design. Konstruktorzy, projektanci i inżynierowie, tworząc okna marki WIŚNIOWSKI myśleli przede wszystkim o potrzebach każdego domu. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i niezawodność. To było naszym priorytetem w długim procesie projektowania okien PRIMO. Wszystkie funkcjonalne zalety naszych okien PVC podkreśliliśmy nowoczesnym designem, którego prostota i elegancja będą cieszyły oko przez lata. PRIMO to owoc trzech dekad doświadczeń i dążenia do stworzenia okien idealnych.

Dom idealny to realizacja marzeń i wprowadzanie w życie tego, co przez lata tworzyliśmy jedynie w wyobraźni. Nasze oczekiwania są różne. Idziemy więc krok w krok za Twoją wyobraźnią i chcemy pomóc Ci w realizacji wszystkich Twoich planów. Marzysz o niecodziennym kolorze okien? Pomożemy Ci w tym. Możesz wybierać z szerokiej palety kolorów i oklein z naszych wzorników, możesz skorzystać również z niezwykłej kolekcji Home Inclusive 2.0, która uczyni Twój dom jeszcze piękniejszym.

DESIGN

Gwarantujemy eleganckie i nowoczesne wzornictwo naszych okien, które możesz personalizować dzięki kolekcji Home Inclusive 2.0.

TYLKO KLASA A

Okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI są zaprojektowane i produkowane na profilach okiennych VEKA, które zaliczane są zgodnie z PN-EN 12608 do NAJWYŻSZEJ klasy A.

GWARANCJA

Gwarancja na okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI jest udzielana aż na 7 lat. Jesteśmy pewni, że to tylko dmuchanie na zimne, ale chcemy również, byś wiedział, że możesz na nas liczyć.

TERMOIZOLACJA

Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna na poziomie od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartości te odnoszą się do okien jednoskrzydłowych o wym. 1230 x 1480.

Wiśniowski PRIMO 82

Ilość komór w ramie: 7
Głębokość zabudowy: 82 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Wiśniowski PRIMO 76

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 76 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Wiśniowski PRIMO 70

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: jednokomorowy
4/16/4 Ug=1,1 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Charakterystyka okien PRIMO

  1. Okna w klasie A, o zaawansowanych parametrach termoizolacyjnych, głębokości zabudowy 82 mm, 76 mm lub 70 mm oraz ramach 7 lub 5 komorowych,
  2. Okna w kolorach HI 2.0 dostępne w wersji z nakładką aluminiową – dotyczy PRIMO 82 oraz PRIMO 70,
  3. Profil okienny barwiony w masie w kolorach (antracytowy, brązowy, karmelowy i biały) dopasowany do koloru oklein,
  4. Okucia Maco MultiMatic – bogate wyposażenie standardowe gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki poziom komfortu użytkowania. Produkt uzupełnić można również o dodatkowe opcje, m.in. SecuAir i ukryte zawiasy,
  5. Jedno i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, opcjonalnie z ciepłą ramką dostępną w 6 różnych kolorach,
  6. Szeroka gama kolorów klamek aluminiowych w standardzie. Opcjonalnie dostępne są wersje z kluczykiem i przyciskiem, klamki Secustic i SecuForte oraz pochwyty do drzwi balkonowych,
  7. Aluminiowy niski próg w drzwiach balkonowych, dostępny łącznie z zawiasami krytymi oraz w klasie antywłamaniowej RC,
  8. Dwa zaczepy antywyważeniowe w standardzie,
  9. Zgrzew naroży metodą bezwypływkową V-Perfect w standardzie, który staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka,
  10. Uszczelki ekstrudowane dostępne w 3 kolorach (szary, czarny, karmelowy).

Akcesoria i kolorystyka

Design okna PRIMO oparty jest na minimalizmie i trosce o detale. W oknach PRIMO znajdziecie rdzenie profili barwione w masie, szeroką gamę oklein, różnorodne klamki oraz mnóstwo wyposażenia dodatkowego, które daje możliwość spersonalizowania okna idealnego dla Ciebie.

A może chcesz, by kolor okien z zewnątrz różnił się od tego wewnątrz? Skorzystaj z opcji bikolor i wykreuj swoje własne połączenie barw, pozwalające na zachowanie odrębnej stylistyki wnętrza i elewacji domu. Nie bój się spełniać swoich marzeń. Dom masz przecież tylko jeden.

Podobają Ci się okna PRIMO ?