Przejdź do treści

PVC Wiśniowski

Okno PRIMO zaskoczy Cię prostotą, która na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i design. Konstruktorzy, projektanci i inżynierowie, tworząc okna PCV marki WIŚNIOWSKI, myśleli przede wszystkim o potrzebach każdego domu. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i niezawodność. To było naszym priorytetem w długim procesie projektowania okien PRIMO. Wszystkie funkcjonalne zalety naszych okien PVC podkreśliliśmy nowoczesnym designem, którego prostota i elegancja będą cieszyły oko przez lata. PRIMO to owoc trzech dekad doświadczeń i dążenia do stworzenia okien idealnych.

Dom idealny to realizacja marzeń i wprowadzanie w życie tego, co przez lata tworzyliśmy jedynie w wyobraźni. Nasze oczekiwania są różne. Idziemy więc krok w krok za Twoją wyobraźnią i chcemy pomóc Ci w realizacji wszystkich Twoich planów. Marzysz o niecodziennym kolorze okien? Pomożemy Ci w tym. W ofercie producenta WIŚNIOWSKI okna PCV możesz wybierać z szerokiej palety kolorów i oklein z naszych wzorników. Warto skorzystać również z niezwykłej kolekcji Home Inclusive 2.0, która uczyni Twój dom jeszcze piękniejszym. Oprócz walorów estetycznych okna PCV marki WIŚNIOWSKI gwarantują doskonałą termoizolacyjność oraz solidną konstrukcję. Wybierając je, można liczyć na długie lata komfortowego użytkowania.

DESIGN

Gwarantujemy eleganckie i nowoczesne wzornictwo naszych okien, które możesz personalizować dzięki kolekcji Home Inclusive 2.0.

TYLKO KLASA A

Okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI są zaprojektowane i produkowane na profilach okiennych VEKA, które zaliczane są zgodnie z PN-EN 12608 do NAJWYŻSZEJ klasy A.

GWARANCJA

Gwarancja na okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI jest udzielana aż na 7 lat. Jesteśmy pewni, że to tylko dmuchanie na zimne, ale chcemy również, byś wiedział, że możesz na nas liczyć.

TERMOIZOLACJA

Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna na poziomie od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartości te odnoszą się do okien jednoskrzydłowych o wym. 1230 x 1480.

Wiśniowski PRIMO 82

Ilość komór w ramie: 7
Głębokość zabudowy: 82 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Wiśniowski PRIMO 76

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 76 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy, antracytowy
Uszczelki po obwodzie: 3
Pakiet szybowy standardowy: dwukomorowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Wiśniowski PRIMO 70

Ilość komór w ramie: 5
Głębokość zabudowy: 70 mm
Klasa profilu: A
Rdzeń profilu: biały, karmelowy, brązowy
Uszczelki po obwodzie: 2
Pakiet szybowy standardowy: jednokomorowy
4/16/4 Ug=1,1 W/m2K
Klasa antywłamaniowa: do RC1N, RC2N, RC2

Charakterystyka okien PRIMO

  1. Okna w klasie A, o zaawansowanych parametrach termoizolacyjnych, głębokości zabudowy 82 mm, 76 mm lub 70 mm oraz ramach 7 lub 5 komorowych,
  2. Okna w kolorach HI 2.0 dostępne w wersji z nakładką aluminiową – dotyczy PRIMO 82 oraz PRIMO 70,
  3. Profil okienny barwiony w masie w kolorach (antracytowy, brązowy, karmelowy i biały) dopasowany do koloru oklein,
  4. Okucia Maco MultiMatic – bogate wyposażenie standardowe gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki poziom komfortu użytkowania. Produkt uzupełnić można również o dodatkowe opcje, m.in. SecuAir i ukryte zawiasy,
  5. Jedno i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, opcjonalnie z ciepłą ramką dostępną w 6 różnych kolorach,
  6. Szeroka gama kolorów klamek aluminiowych w standardzie. Opcjonalnie dostępne są wersje z kluczykiem i przyciskiem, klamki Secustic i SecuForte oraz pochwyty do drzwi balkonowych,
  7. Aluminiowy niski próg w drzwiach balkonowych, dostępny łącznie z zawiasami krytymi oraz w klasie antywłamaniowej RC,
  8. Dwa zaczepy antywyważeniowe w standardzie,
  9. Zgrzew naroży metodą bezwypływkową V-Perfect w standardzie, który staje się niemal niewidoczny dla ludzkiego oka,
  10. Uszczelki ekstrudowane dostępne w 3 kolorach (szary, czarny, karmelowy).

Akcesoria i kolorystyka

Design okna PRIMO oparty jest na minimalizmie i trosce o detale. W oknach PRIMO znajdziecie rdzenie profili barwione w masie, szeroką gamę oklein, różnorodne klamki oraz mnóstwo wyposażenia dodatkowego, które daje możliwość spersonalizowania okna idealnego dla Ciebie.

A może chcesz, by kolor okien z zewnątrz różnił się od tego wewnątrz? Skorzystaj z opcji bikolor i wykreuj swoje własne połączenie barw, pozwalające na zachowanie odrębnej stylistyki wnętrza i elewacji domu. Nie bój się spełniać swoich marzeń. Dom masz przecież tylko jeden.

Podobają Ci się okna PRIMO ?