Przejdź do treści

Sprawdzone bramy GARAŻOWE

Nowoczesne bramy Wiśniowski – rozwiązania dla każdego domu

Bramy garażowe marki Wiśniowski to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość i trwałość. Charakteryzują się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także nowoczesnym designem. Firma Wiśniowski w zakresie bram garażowych od dawna jest liderem na rynku, a jej oferta obejmuje szeroką gamę modeli i rozwiązań. Dzięki różnorodnym opcjom wykończenia można dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb i gustu. Każda brama garażowa od Wiśniowski doskonale chroni garaż, ale także stanowi estetyczny element elewacji. Solidna konstrukcja, wysoka jakość materiałów i nowoczesne technologie to cechy, które wyróżniają producenta Wiśniowski na tle konkurencji. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną.

PRIME
UNITHERM
UNIPRO

Nowa generacja BRAM Wiśniowski

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. Zróżnicowane wymiary bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zleceniom najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Bramy Wiśniowski wpisują się w większość przestrzeni. Dlatego też świetnie sprawdzą się w dowolnym projekcie.

Nowoczesna brama garażowa Wiśniowski PRIME

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Taką, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Takie są bramy PRIME marki Wiśniowski. Innowacyjne, dopracowane w każdym szczególe, odzwierciedlają Twoje potrzeby, zanim je zdefiniujesz. Właśnie tym charakteryzują się produkowane przez firmę Wiśniowski bramy garażowe. Każda to w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota, masz pewność, że wybrałeś najlepiej. Automatyzacja, zdalne sterowanie i systemy bezpieczeństwa to tylko kilka z funkcji, które sprawiają, że bramy garażowe Wiśniowski są nie tylko praktyczne, ale również rewolucyjne.

Inteligentnie zaprojektowana konstrukcja bram garażowych

Klasyczna linia stylistyczna produktów z tej kategorii nie ma sobie równych. Garażowe bramy PRIME są zapowiedzią tego, co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu każdego elementu. Wykorzystanie innowacyjnej technologii gwarantuje niezawodność i efektywne działanie modelu. Zaawansowane technicznie bramy garażowe zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Będą niezawodne i wygodne w codziennym użytkowaniu. WIŚNIOWSKI w swoich bramach odpowiada tym samym na potrzeby osób ceniących sobie rozwiązania spełniające najwyższe branżowe standardy. Bramy garażowe montujemy między innymi w Trójmieście. Klienci mogą jednak korzystać z naszych usług na terenie całego kraju.

Panel INNOVO – Wiśniowski bramy garażowe

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnęliśmy do sedna budowy bramy segmentowej. Produkowane przez Wiśniowski bramy garażowe osiągają najlepsze parametry izolacyjności. Nadają również nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garaży. Wraz z usługą montażu oferujemy bramy garażowe na terenie Gdyni, Sopotu i całego Trójmiasta. Ich wysoka jakość to zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy. W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME technologicznym i innowacyjnym przełomem.

W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME technologicznym i innowacyjnym przełomem.

 1. elastyczna osłona międzypanelowa
 2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
 3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
 4. uszczelnienie międzypanelowe
 5. ukryty zawias
 6. pianka poliuretanowa
KATALOG

W PRIME do bezpieczeństwa podchodzimy całościowo – wykorzystaliśmy technologię by chronić, ale przede wszystkim by zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne, nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając nową generację bram PRIME.

Brama garażowa UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji  bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza. Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

Skuteczna TERMOIZOLACJA

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

KATALOG

Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli i hamulec bezpieczeństwa. Wraz z idealnie zintegrowanym napędem, UniTherm staje się prekursorem technologicznym, który pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając bramę UniTherm.

Brama garażowa UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.

Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Charakterystyka UniPro

 • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową,
 • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych,
 • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych,
 • brama uszczelniona na całym obwodzie,
 • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża,
 • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża,
 • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli,
 • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej.

Funkcjonalność i BEZPIECZEŃSTWO

 • Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 • Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 • Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 • Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
 • Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 • Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. (opcja)
KATALOG

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. 

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając bramę UniPro.

Podobają Ci się bramy garażowe z naszej oferty ?