Przejdź do treści

Bramy garażowe

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy Wiśniowski. Oferty produktów znajdujące się w naszym asortymencie są skierowane do klientów szukających rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb i budżetu. Bramy Wiśniowski są przystosowane do każdego konsumenta. Spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Wśród nich można znaleźć m.in. bramy garażowe, które cechują się wysoką jakością oraz estetycznym wykonaniem. Sposób, w jaki działają, daje szansę uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Za sprawą tych właściwości, warto zainwestować w bramy Wiśniowski. Niezwykła wygoda użytkowania jest na wyciągnięcie ręki. Dla wielu osób to bardzo ważne dlatego warto zainwestować w Firmę Wiśniowski i bramy garażowe. Z pewnością nie pożałuje się zakupu. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia pozwalają na realizację innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań w montażu bramy Wiśniowski. Systemy te są niezwykłym ułatwieniem, nie trzeba wysiadać z auta, aby móc ją otworzyć. Tworzone przez firmę Wiśniowski bramy garażowe segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu bramy garażowe mogą przyczynić się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Dla wielu osób to ważny aspekt dlatego warto rozważyć zakup produktów o odpowiedniej specyfikacji. Firma Wiśniowski oferuje bramy garażowe wyłącznie najlepszej jakości. Dzięki użyciu flagowych materiałów mogą spełniać swoją rolę przez długi czas.

Sprawdź nasze modele:
PRIME
UNITHERM
UNIPRO

nowa generacja BRAM

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. Zróżnicowane wymiary bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do potrzeb. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zleceniom najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw. Bramy Wiśniowski wpisują się w większość przestrzeni. Dlatego też świetnie sprawdzą się w dowolnym projekcie.

Brama garażowa PRIME

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Taką, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Takie są bramy PRIME od Wiśniowski. Innowacyjne, dopracowane w każdym szczególe, odzwierciedlają Twoje potrzeby, zanim je zdefiniujesz. Właśnie tym charakteryzują się produkowane przez firmę Wiśniowski bramy garażowe. Każda to w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota, masz pewność, że wybrałeś najlepiej. Bramy garażowe PRIME nie mają sobie równych, a klasyczna linia stylistyczna jest zapowiedzią tego co kryje się w inteligentnie zaprojektowanym wnętrzu bramy. Wykorzystanie innowacyjnej technologii gwarantuje niezawodność i efektywne działanie modelu. Zaawansowane technicznie bramy garażowe zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Będą niezawodne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne, wyprodukowane przez Wiśniowski bramy garażowe tego typu pozwalają na wygodne korzystanie z nich codziennie. Odpowiadają tym samym na potrzeby osób ceniących sobie rozwiązania spełniające najwyższe branżowe standardy. Bramy garażowe montujemy między innymi w Trójmieście. Klienci mogą jednak korzystać z naszych usług na terenie całego kraju.

Panel INNOVO

Podczas projektowania unikatowego rozwiązania PRIME sięgnęliśmy do sedna budowy bramy segmentowej. Ideą było osiągnięcie jak najlepszych parametrów izolacyjności, uzyskanie nieprzeciętnego efektu estetycznego wewnątrz garażu oraz zapewnienie wyjątkowego bezpieczeństwa użytkowania bramy.

Tak powstał unikalny na skalę światową panel INNOVO. Jego zamknięta budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.

W ten sposób zaprojektowana konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie perfekcyjnego płaszcza, czyniąc bramę PRIME technologicznym i innowacyjnym przełomem.

 1. elastyczna osłona międzypanelowa
 2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
 3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
 4. uszczelnienie międzypanelowe
 5. ukryty zawias
 6. pianka poliuretanowa
KATALOG

W PRIME do bezpieczeństwa podchodzimy całościowo – wykorzystaliśmy technologię by chronić, ale przede wszystkim by zapobiegać niebezpieczeństwu. Liczne, nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji oraz części mechanicznych, pomagają chronić wszystkich użytkowników, czyniąc Twój dom bezpieczniejszy.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając nową generację bram PRIME.

Brama garażowa UniTherm

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji  bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza. Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

Skuteczna TERMOIZOLACJA

Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

KATALOG

Poszczególne systemy, które składają się na bezpieczną bramę zależą od siebie i współgrają jednocześnie z niektórymi częściami konstrukcji. Tak jak wewnętrzne osłony w miejscu łączenia paneli i hamulec bezpieczeństwa. Wraz z idealnie zintegrowanym napędem, UniTherm staje się prekursorem technologicznym, który pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są w niej nierozerwalnie ze sobą związane.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając bramę UniTherm.

Brama garażowa UniPro

Bramy segmentowe UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.

Nasze bramy garażowe są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość jesteśmy w stanie uzyskać dzięki panelom własnej produkcji wypełnionych pianką poliuretanową oraz systemom uszczelniającym.

Współczynnik tłumienia dźwięku: Rc=23 dB

Charakterystyka UniPro

 • skrzydło bramy wykonane z paneli stalowych 40 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową,
 • konstrukcja z elementów stalowych ocynkowanych,
 • skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych,
 • brama uszczelniona na całym obwodzie,
 • w dolnym panelu zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża,
 • uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem zapewnia uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża,
 • panele posiadają zabezpieczenie kształtowe uniemożliwiające przytrzaśnięcie palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli,
 • bramy segmentowe dostępne w wersji ręcznej i automatycznej.

Funkcjonalność i BEZPIECZEŃSTWO

 • Specjalnie wyprofilowane panele (od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia oraz w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych.
 • Zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.
 • Zintegrowane zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyny skrętnej zapewniają maksimum bezpieczeństwa.
 • Uszczelnienia obwodowe zapewniają właściwą izolację termiczną i akustyczną.
 • Zabezpieczenie przeciążeniowe w sytuacji zetknięcia z przeszkodą, zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa je do góry.
 • Fotokomórki zapewniają zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda. (opcja)
KATALOG

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. 

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać wybierając bramę UniPro.

Podobają Ci się bramy garażowe z naszej oferty ?