Przejdź do treści

Drzwi loftowe

Styl loftowy zyskuje coraz większą popularność w aranżacji wnętrz, dlatego nasza oferta obejmuje niezbędne do urządzenia pomieszczenia drzwi loftowe. Drzwi tego typu charakteryzują się nieprzeciętnym designem i genialną formą. Cechy te sprawiają, że świetnie wpasowują się w przestrzeń i nie zakłócają stylistyki całego budynku. Drzwi produkowane są z najwyższej klasy tworzyw. Wykonane są z mocnego, twardego materiału odporne są na wszelkie zniszczenia. Profile drzwi wykonane są ze stali, z cienkich mocno, rozwalcowanych fragmentów, które zyskują smukły kształt, a ich przekrój wynosi zaledwie od 25 do 30 milimetrów. Taka konstrukcja sprawia, że nadają się one zarówno do wnętrz mocno industrialnych, jak i nowoczesnych, czy nawet tych bardziej klasycznych. Drzwi pokryte są specjalną ochronną powłoką cynkową i zabezpieczone lakierem proszkowym w palecie RAL. Drzwi loftowe szklane mają różne wzory podziałów, co wpływa na ich uniwersalność, można wybrać spośród dostępnych na stronie produktów. Szyby zamontowane w drzwiach sprawiają, że wyróżniają się one swoim wzornictwem i podkreślają nowoczesne wnętrze, stanowią integralny element całości. Użyte szkło jest delikatnie prążkowane, co dodaje drzwiom ciekawszego charakteru. Dodatkowym atutem jest fakt, że drzwi zamykane są na różnego rodzaju zamki, co pozwala na zastosowanie ich w różnego rodzaju przestrzeniach.

Rodzaje drzwi

ZAWIASOWE
PIVOT
PRZESUWNE

Loft CK

Loft CK to nowy system minimalistycznych profili stalowych, przeznaczonych do różnego zastosowania. Loft CK to zimny profil pozwalający na budowanie zindywidualizowanych konstrukcji jak m.in. ścianki działowe, drzwi rozwierne, drzwi przesuwne, harmonijkowe czy drzwi pivotowe.

Ścianki działowe oraz drzwi produkowane są w całości w Polsce, z wysokiej jakości materiałów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty charakteryzowały się wysoką jakością wykończenia.

Konfiguracje typowe

Specjalny kształt profili, najwyższej jakości stal ocynkowana oraz dwumilimetrowa ścianka profilu stalowego pozwalają wykonać wyjątkowo cienkie ramy drzwi, nadając charakter wnętrzom typu LOFT.

Drzwi LOFT CK pozwolą wprowadzić światło do ciemnych pomieszczeń i zachować lekkość i naturalność.

Rodzaje okuć

Pochwyt

Drzwi w pozycji zamkniętej blokowane są zamkiem rolkowym typu „click”.

Klamka stalowa

Zamek językowy jednopunktowy, otwierany za pomocą klamki.

Klamka stalowa z wkładką

Zamek językowy jednopunktowy z wkładką patentową.

Klamka stalowa z wkładką typu WC

Zamek językowy jednopunktowy z wkładką typu WC.

Typy szyb

Podobają Ci się drzwi Loft CK ?